- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 615 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 615 Culés
9
No różne rzeczy się dzieją na świecie, ale tutaj mój mózg odmawia posługi.
https://x.com/bainbridge_ash/status/1520128072984449025
Ankieta przeprowadzona wśród rodziców niebinarnych i trans, dotycząca ich doświadczeń dotyczących .... porodów. O panie, grubo, oj grubo. Co tu powiedzieć?
8
@Comentateiro Rozprawka 2023 xD
0
@Comentateiro Może trochę więcej tolerancji, co?
3
@Pawel13sz Pięknie to podsumowałeś
5
@Pawel13sz Egzamin maturalny z biologii, poziom rozszerzony xd
2
@Kgorecki2500 Nie no, jednak czuję się jakby mi ktoś gwałcił oczy
1
@Comentateiro Ja tam po tych pisakach myślałem, że ktoś kolorowankę stworzył xD
2
@Comentateiro Ja jestem tolerancyjny,jak mogę,ale jak widzę takie coś...
Oczywiście,że jestem za pełni praw za tych środowisk opisanych w ulotce,ale jednak sytuacja tu jednak kuriozalna...
4
@tomek8756 Ostatnio słuchałem audycji, w której transseksualiści wyśmiewali to, ze ktoś może w 21 wieku uważać rodzenie dziecka przez transów za dziwne czy nienormalne. To jest ich normalność
1
@Comentateiro Ciekawa to musiała być audycja,dla mnie niezmiennym faktem jest to,że dziecko może urodzić tylko i wyłącznie kobieta
1
@tomek8756 Ale transy rodzą, tyle, że ostatecznie nie wiem jak to technicznie wygląda. Czy to kobieta, która zdecydowała się na zmianę w faceta, czy na odwrót. Prawdę mówiąc jakakolwiek odpowiedź mnie przeraża
1
@Comentateiro A to nie widziałem tego, muszę o tym doczytać