La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

36

Doceńmy to gdzie jesteśmy obecnie, jeszcze na początku roku bralibyśmy w ciemno 2gie miejsce, niezależnie od stylu i tak dalej, mamy to co chcielismy, teraz mądre transfery na miarę Naszych możliwości finansowych, dobre przygotowanie do nowego sezonu i walka od samego początku

0

@haryveb944 dzisiaj niezły mecz w naszym wykonaniu. Dużo fajnych pomysłów na rozegranie akcji. Po prostu brakuje lepszych wykonawców. Niektóre jednostki są po prostu za słabe na pierwszy skład. Chyba każdy widzi poprawę pod wodzą generała. Był dosyć mocny dołek w kwietniu ale wydaje się, że po mału z niego wychodzą w szczególności ostatnie 2 mecze wyglądały dobrze jeśli chodzi o styl gry.Pod wodzą Xaviego będziemy się dalej rozwijać aż dojdziemy do pewnego etapu i na nim się zatrzymamy. Dlaczego? Ponieważ żeby zrobić kolejny krok będziemy musieli posiadać lepszych wykonawców ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?