La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 844 Culés

1

@fart Hej kolego, ale epickie manto spuściliście Kozłom, którym kibicuję. No to był łomot i istny defensywny zamordyzm. Antek jeszcze do teraz zbiera zęby po tym jak Boston go znokautował i wsadził do klatki.

Na razie oba teamy dają naprzemiennie pokaz koszykówki defensywnej

2

@Comentateiro Witam serdecznie ;D To prawda Antek wyjaśniony dzisiaj a gra Celtów w obronie istne cudo jednak... Bucks ugrali to co chcieli a mianowicie wygrali jeden mecz w Bostonie. Czyli plan wykonany w 100% i jednak troszkę się oszczędzali w G2. Teraz dwa mega ważne spotkania w hali Bucks. Jestem pod wrażeniem jak Ekipa Antka ustawia się w pomalowanym 3 wieże Portis Antek i Lopez trzymają Nas daleko od kosza czym sprawiają Nam mnóstwo problemów. Seria zapowiada się wybornie i już nie mogę się doczekać G3 w Sobotni wieczór. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?