- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1206 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
31 odpowiedzi
Zoker
0
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
18 odpowiedzi
Spider_Man
6
Aaaauuuuu.Już dziś startuje piłkarskie święto! Spróbuję oglądnąć wszystkie mecze z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1206 Culés
1
Gratulacje dla Realu ale ta liga była bez emocji i to zasługa słabej Barcelony mam nadzieje ze następne sezony będą bardziej emocjonujące .
4
@dafik85 raczej słabego atletico, w Barcy nikt nawet nie liczył na mistrzostwo.
1
@dafik85 Myśle ze Real z Rudigerem Mbappe odjedzie Barcie Atletico i Sevillina kilka lat,a w tle nowy stadion na którym Perez bedzie chciał głownie zarabiac wiec nie wykluczam sciągniecia wiekszej ilosci gwiazd.Jak sam Lukaku przyznał w wywiadzie ze dla kazdego piłkarza w karierze sufitem jest Real Madryt.Fajnie jakby Barcelona uciułala jakies pieniazki na jakas medialna gwiazde (nie Roberta Lewandowskiego) by El Classico było choc troche elektryzujące z medialnego punktu widzenia.
1
@Malboro39 Najpierw niech ten Mbappe przyjdzie, bo zamiast się przybliżać do Madrytu to się oddala patrząc na wypowiedzi różnych osób
0
@Image ee raczej nie, po słowach Florka wnioskuje ze jest dogadany ale po sezonie będzie o tym można mówić, bo teraz nie wypada. Zresztą Pedrerol powiedział że Mbappe i Pochetino na 100% nie zostaną w psg. Więc ja mu wierzę bo jest dobrym źródłem