- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1658 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
18
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczyhttps://twitter.com/sknerus_/... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Hosh
13
Mnie bardziej niepokoi który normalny dzieciak wchodzi na Interię lub... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
mmaciass
1
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1658 Culés
0
Co by nie mówić, halowce mają ten mental. Nasi by puścili te 4 bramki i na tym by się skończyło, a im się udało wyciągnąć mimo wszystko dobry wynik.
0
@Firestone Mental? Jaki mental? Gdzie Ty widziałeś ten mental?
Przecież każda bramka padła z niczego...nawet Viniego to przebłysk. Żadnej bramki nie zdobyli po pressingu i zamknięciu MC we własnym polu karnym. Oni nawet dzisiaj za bardzo nie musieli walczyć, żeby bramki padały.