La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1166 Culés

9

W tym momencie Barcelona Xaviego jest tak samo prosta do przeczytania jak ta Koemana. Dowód ? Przyjeżdża cadiz i Rayo strzeleja sobie po brameczce i bronią sobie spokojnie wyniku czytając każdą akcję jak otwartą książkę. Ewentualny zalążek zagrożenia to wrzutki. Było tu milion łez śmiechu z wrzutek realu za zidana czy Carlo a tutaj dzieje się to samo. Mecze z takimi rywalami jak Rayo i cadiz zakończone bez strzelenia jakiegokolwiek gola u siebie to jest grzech ciężki dla ekipy która chce grać na wysokim poziomie w Europie. Do tego potrzeba mentalności w drużynie a nie połowy typów z obsranymi gaciami i zwieszajacymi głowy po utracie pierwszej bramki.

1

@budel17 Dobrze ze dodałeś chce. Tylko ze nas Galata i Eintracht wyjaśnił w europie.

1

@budel17
Barcelona zawsze już będzie łatwa do przeczytania dopóki nie skończy się to DNA klepania. Mieliśmy dobry okres bo dużo biegaliśmy i chłopaki złapali dobra formę, ale Barcelona zaaaawsze gra dosłownie to samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?