La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

4

Bez Dembele będzie mega ciężko w przyszłym sezonie. I nikt o tym nie mówi, ale jak dobrze pamiętam to Pjanic cały czas będzie miał ważny kontrakt, tak? I pozbycie się go to może być problem.

1

@Criss18Barca Pjanić Trinkało Umtiti Lenglet Cou ale przecież Laporta pięknie ogarnął cały syf według większości..

1

@jedrek7000 I kompromitacja z Dembele. Latem powinno być ultimatum: Albo kontrakcik albo wypchać go z klubu.

1

@Criss18Barca Bez zastanowienia bym się go pozbył. Bo zagrał kilka meczów na poziomie na którym powinien grać 5 lat. Dzisiaj też biegał z tą piłką jak poparzony ominął dwóch zaraz się wrócił na swoją połowę i tak w kółko :D

4

@jedrek7000 a kto powiedział że ogarnął? Nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz uważając że tak łatwo można pozbyć się zawodników sprowadzonych za grube miliony z mega wysokimi kontraktami.

1

@masa11 Widocznie można było godzinę przed końcem okienka Griezmanna do Atleti..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?