La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

4

Trochę też spokoju, Atletico, Sevilla mają trudne terminarze i będą tracić punkty. My też jeszcze kilka trudnych spotkań, ale sytuacja nie jest znowu aż tak zła. Teraz mega ważny mecz z RSSS, gdzie nie możemy przegrać no i ten zaległy mecz z Rayo.
Trzeba się podnieść i skupić się na następnych meczach. Przed Xavim najważniejszy sprawdzian

0

@barcelonaLM Atletico i Sevilla swoja drogą ale tam juz po piętach betis i sociedad depczą które są w formie

0

@barcelonaLM Myślę ze jak wrzucimy jeszcze z 50 piłek w pole karne to może coś ktoś wbije sam do swojej bramki. Eintracht w pewnym momencie miał 15 strzałów my 3. Powód, Xavi ( nie nie zwalniam go ) kompletnie nie ma pomysłu na grę oprócz skrzydeł i wrzutka.

0

@barcelonaLM Ważne żeby po meczu z Rayo mieć te 3 pkt zapasu. Oczywiście nie ma co zakładać porażki z Sociedad, trzeba wygrać te 2 mecze 5 kolejek do końca i 6 pkt przewagi. Mega ważne dwie kolejki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?