La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1306 Culés

0

Jakiego składu Xavi by nie wystawił gra wyglądałaby tak samo.
Piłkarze od kilku meczów wyraźnie odczuwają trudy, zmęczenie.
Za Guardioli Barcelona również łapała zadyszkę o ile pamiętam był to przelom 1/8 Champions League.
Lyon, Stuttgar...

Różnica była taka, że był Messi, który przełamywał rywali.
Dzisiaj nie ma zawodnika w kadrze, który wezmie cała gre na siebie jeśli wszystko daje w łeb.

Ja nie jestem zawiedziony, myślę, że ta porażka przyda się Xaviemu, bo było zbyt kolorowo.

konto usunięte

0

@barcowy1899 Roznica byla taka, ze trzon byl o kilka lat mlodszy i juz uksztaltowany mentalnie i pilkarsko.
W dodatku graly tam prawdziwe gwiazdy a nie gracze z “lumpeksu”.
Wiadomo, ze tacy gracze jak Auba, Deoay czy Adama beda mieli sinusoidalna forme. Tylko gwiazdy z najwyzszej polki potrafia utrzymywac forme miesiacami a nawet jak maja znizke to i tak nie schodza ponizej pewnego poziomu.
My nie mamy takiego gracza, szczegolnie w ataku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?