- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
7
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
4
Nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Ten mecz mnie po prostu w jakiś sposób dobił psychicznie. Nie rozumiem, dlaczego my ciągle odpadamy w "wyjątkowe sposoby", nie rozumiem do jakich wniosków dochodzą piłkarze po takich meczach, nie rozumiem zachowania kibiców... Jesteśmy jedynym takim klubem na świecie, który dosłownie może przegrać z każdą drużyną w rewanżu, mając nawet 3:0! po pierwszym spotkaniu.
Oczywiście, progres naszej drużyny jest zauważalny, ale właściwie o czym my mówimy, jeżeli na naszym stadionie, Eintracht leje nas przez 90minut, strzela trzy bramki (mogło być spokojnie więcej), a my pomimo tak dużego posiadania piłki nie jesteśmy w stanie konstruować chociażby zalążków zabójczych akcji i to wszystko na tle dziewiątej drużyny w lidze niemieckiej. Ten progres pomimo tego jakiś jest, ale w jakich aspektach konkretnie on występuje, skoro i tak na koniec efekt jest taki sam... zawód, a jak niektórzy tu mówili, także i kompromitacja na arenie międzynarodowej...
To co zrobili kibice Barcelony, każe mi kogoś zapytać, czy rzeczywiście to jest więcej niż klub? W obecnych czasach uważam, że to już tylko puste hasło, bez większego znaczenia. Jak można dopuścić do sytuacji, w której Camp Nou, Twój stadion w większości jest zapełniony kibicami gości? Jak możesz pozwolić na to, by drużyna, której kibicujesz musiała zmagać się z przeciwnikiem, bez wsparcia ze strony tych, którzy powinni zawsze stać tuż obok?
WSTYD, tyle mam na koniec do powiedzenia i mam szczere życzenie, że tych zimnych kibiców nie zobaczymy już na żadnym stadionie. Bo jeżeli masz tą możliwość wspierania swojej drużyny, to powinien być to dla kibica powód do uśmiechu.