La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

5

Culés! Gdy w Listopadzie Xavi obejmował Barcelonę była ona na 9 miejscu w tabeli La Liga, w tym czasie drużyna Xaviego strzeliła w lidze cztery bramki między innymi Bilbao, Atlético, oraz Realowi Madryt który został upokorzony na Santiago Bernabéu, Barcelona aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli, Barca zrobiła ogromne postępy, a wiemy dobrze jaką Koeman pozostawił drużynę, bardzo boli że w takim momencie przegrywamy z "9" drużyną Ligi Europy drużyna podeszła do meczu mega lekceważąco, Socios zrobiła wiele wstydu sprzedając kibicom z Niemczech bilety i graliśmy jakby to był finał i każdy miał taką samą ilość miejsc... To była dla Xaviego i całej ekipy duża lekcja i mam nadzieję że wyciągną wnioski. Praca, praca i praca. Życzę wam jak i sobie że przyjdzie w najbliższych sezonach moment że będziemy dominować w Europejskiej piłce. Ale aktualnie klub jest ciągle w przebudowie, ból dzisiaj jest niesamowity, ale mam nadzieję że przyjdą chwilę chwały. Dobranoc Cules!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?