La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

konto usunięte

7

Zostały 2 dychy przed Swiętami, pomyślałem zabiorę dziewczynę na lody, wiadomo trzeba sie pokazać to wybór padł na maca, może przy okazji na hamburgera zostanie:) jakież było moje zdziwienie jak rachunek za 2 mc flurry opiewal na 21 pln i przekroczył mój budzet. Na szczęście miałem 2 pln odłożone na Swięta na ofiarę w kościele, więc w koszyku zabrzęczy tylko złotówka, ale za to dziewczyna w 7 niebie, że miałem taki super gest:) Niestety hamurgera mogę poogladać tylko na ulotce:(

0

@Semafor80 McFlurry 6zl sztuka :P to jak 21zl za dwa McFlurry

0

@Semafor80 cos za coś
Ale mam nadzieję że było warto ;)

0

@Semafor80 też ostatnio przeżyłem szok. Zatrzymałem się na cenie koło 7-7.5 za sztukę. A tu ponad 10 i to jeszcze bez polewy (przynajmniej mnie tak oszukali :D). Ostatni raz

0

@Bykunn Gdzie wy macie za taką cenę McFlurry..

0

@PodkarpackiKibic no w Macu normalnie :D
Nie biorę nigdy paragonów bo bym Ci zdjęcie zrobił :D

0

@Bykunn przeciez okazja wisi od kilku tygodni za 6zl w dodatku są po 8zl przynajmniej były z 1.5 miesiąca temu

0

@PodkarpackiKibic no podjechałem z żoną bez żadnych apek, po 2 Mc flurry i zapłaciłem 21 zł :D w sobotę chyba ostatnią. Nie wiem może mnie przecięli

0

@Bykunn No to dziwne :D

konto usunięte

1

@PodkarpackiKibic mój wpis był dla jaj bo na szczęście stać mnie na lody, ale cena faktycznie mnie zaskoczyła bo 10,5 za sztukę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?