La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

5

Ludzie piszą że auba tragiczny, ale on nie dostał żadnej piłki porządnej, po większość kontaktów musi się cofać, a jak już Dembele minie 3 to kończące podanie niedokładne, ale może się mylę nie wiem

1

@Nhyz dokładnie, gra tak jak zwykle, po prostu jest dobry gdy ma okazję stworzone przez kolegów

konto usunięte

0

@Nhyz skoro można jechać po rodaku, najlepszym pilkarzu to tym bardziej po tym napastniku

0

@damiano996 co to za logika w ogóle xD to że ktoś ma mentalność typowego Polaka nie znaczy że ty też musisz mieć

konto usunięte

0

@Nhyz ja nie mam mentalności dzieciaków tutaj. Nie jadę po lewym jak ma słaby mecz bo skoro nie dostaje podań to logiczne że gra słabo, ale wiele osób tutaj to niszczy

0

@damiano996 Skoro "rodak" jest najlepszy, to słuszna krytyka.
O Aubie nikt tak nie mówi, że zasłużył na ZP i zjada Ronaldo, Suareza itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?