- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
2
Napiszę to co napisałem w trakcie meczu:
"Gramy mecz z całkiem dobrym rywalem na jego terenie (trudnym w dodatku, doping i kibice). Eintracht pewnie gra jeden z najważniejszych meczy w swojej historii, a napewno najważniejszy w ostatnich czasach i są zmotywowani na 300% co widać. My z ww. Powodów mamy słabszy mecz, ale to przecież idzie zrozumieć jednak ludzie już tu obsrywają Barce… za szybko chyba się przyzwyczailiście do tego, że Barca strzela wielu rywalom po 4 bramki…
Wbrew pozorom nie gramy tragicznie i trzeba wierzyć w Xaviego i ekipę zamiast lamentować nas każdym podaniem. To jest dwumecz i liczy się awans, a nie do końca styl."
Serio nie ogarniam smarkania na akurat tę ekipę i tego trenera.... Nie zapominajmy, że ta Barca to ciągle jest plac budowy, a nie gotowy finalny produkt. Na początku sezonu drżeliśmy o europejskie puchary, a teraz? Apetyty rosną i super ja to rozumiem, ale ta ekipa jak i sam klub wciąż ma wiele kłopotów i ciągle daleko do ideału.
Apeluje, żeby zamiast bezmyślnie krytykować wszystko w słabszych momentach to wspierać Xaviego i chłopaków. Przyjedzie jeszcze wiele słabych, a nawet tragicznych spotkań, ale co najlepsze serio można z podniesionym czołem spoglądać w przyszłość! VISCA EL BARCA! FORCA CULES!
1
@IronSanHybrid bardzo dobrze podsumowane