La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1674 Culés

2

Następny sezon na miejscu Barcelony grałbym jeszcze z Auba na 9, ewentualnie Depay jako rywalizacja dla niego. Natomiast za rok postarać się o Darwina. Z młodszych napastników, jedna z lepszych opcji. Według mnie ogromne możliwości, i może u Xaviego zrobić jeszcze większy postęp.

1

@kamilop Nie kombinujmy z Depayem, jest ograniczony do dobrego grania tyłem do bramki i tyle, da radę przy utrzymaniu wyniku, ale nie gonieniu. Kupić kogoś od razu, na 6 lat conajmniej. Rozwinie się lekko obok Auby i rozwinie skrzydłą później.

1

@Rewolucja123 Zgoda z Depayem, myślałem o nim jako ewentualnym zmienniku dla Auby w nadchodzącym sezonie, z biedy zagra też na LS. Co do napastnika, lepszej opcji od Darwina nie widzę. Haaland nie do wyciągnięcia, Lautaro mnie nie przekonuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?