- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
22
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
0
Może być tak, że jak przechodziłem na dietę i jadłem 2000-2100kcal to schudłem 20kg, ale organizm po jakimś czasie się przyzwyczaił i waga przestanie spadać pomimo, że dalej mam deficyt kaloryczny?
4
@LionelM95 Na początku zawsze się szybciej chudnie. Masz deficyt to zawsze będziesz chudł szybciej czy wolniej.
3
@LionelM95 mniejsza waga to automatycznie mniejsze zapotrzebowanie kaloryczne, i trudniej deficyt wyrobić, dlatego co jakiś czas spuszczamy ciągle
0
@hardmind ok dzięki
0
@Gonzo_VeB1899 tylko właśnie ja po zrzuceniu ze 106 na 86kg jedząc 2000kcal to i tak mam deficyt z 500kcal. A wcześniej jadłem tyle samo ale właśnie przy wyższej wadze
0
@LionelM95 no i o to chodzi - schudłeś, masz mniej kg, a z tego wynika to że masz mniejsze zapotrzebowanie, czyli nie musisz już jeść np 2500kcal tylko 2000kcal by utrzymać wagę, a więc musisz znowu obciąć by dalej chudnąć.
0
@Gonzo_VeB1899 czyli mam jeść 1500kcal przy wadze 86? Coś tu się nie zgadza:D
1
@LionelM95 nie 1500, tylko trochę mniej, koło 5% :DD