- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1231 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
161 odpowiedzi
MirusAmisz
39
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
LAMC_10
7
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1231 Culés
13
Wyjątkowo obrzydliwy wpis…
4
@IronSanHybrid No obrzydliwe ale nie zrobiło na mnie wrażenia. Partia Korwin i już wiesz że będzie gówniany wpis
0
@IronSanHybrid powinni dostać deportacje z Polski ale niestety mają polskie obywatelstwa
2
@IronSanHybrid Ciekawe czy teraz ludzie którzy pół roku temu atakowali mnie kiedy wyśmiewałem Konfederację zaczęli widzieć jakie dno popierali. Zaraz ktoś mi napisze że Konfederacja to nie (tylko) Korwin. I zasadniczo będzie miał rację. Ale te pozostałe osoby z Konfy to jest poziom mocno zbliżony do Korwina czy Lewicy.
0
@Azi teraz mają swoje 5 minut i pokazują jakimi są idiotami
0
@Azi ja tam umiem się przyznać do błędu głosowania na nich :) Dalej słucham często Dziambora bo go osobiście lubię ale to tyle