- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2043 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Zoker
7
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
29 odpowiedzi
Romario87
2
I pomyśleć że rok temu takie Leganes sprzedało za 20 milionów euro Diomande do Lipska Z czego... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2043 Culés
3
Jeśli Man City przegra z Liverpoolem to spadną na drugie miejsce w lidze, wtedy oficjalnie będą frajaerami roku ;D
Man City, 4 najbliższe mecze :
Atletico
Liverpool
Atletico
Liverpool
27
@kaamil1910 Drugie miejsce w najmocniejszej lidze to faktycznie frajerzy.
2
@koziar drugie miejsce może nie, ale roztrwonić taką przewagę pkt?
0
@kaamil1910 Liverpool wygrywa wszystko. Skoro City nie da rady to po prostu przegra z lepszą, potężną drużyną.
0
@kaamil1910 Jestem sercem za City, ale Atletico jest w gazie i raczej ich wyrzuci z LM, tworząc tym samym Madrycki półfinał UCL. Z kolei Liverpool grał w ten sposób ostatnimi czasy dwa lata temu w 2020, więc z automatu otrzymuje handicup. Pozdr
0
@kaamil1910 zobacz ich staty. Gdzie tu frajerstwo. Muszą nie przegrać, a to wcale nie takie proste z zespołem Kloppa
0
@tbas @koziar Czekaj,czekaj,jeżeli Real stracił by przewagę w lidze na rzecz Barcelony to wtedy byście pisali o frajerstwie,ale jak City straciło by przewagę na rzecz LFC to już nie ma mowy o frajerstwie?
2
@Mns21 Czym innym jest stracic 18pkt, a czym innych 6.