La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

konto usunięte

0

Ciekawe co dzieje się w tej chwili w głowie naszych kadrowiczów, a szczególnie RL9. Z jednej, być może jutro po raz ostatni w karierze powalczy o mundial, na którym oby poprowadził Polskę do jak najlepszego wyniku. Z drugiej, ewentualny kapitalny występ może zwiększyć szanse Roberta na ZP, która po dwóch latach mu się po prostu należy.

Oby psycha nie siadła naszym a będzie DOBRZE!

konto usunięte

4

@MesQueUnClub96 Złota Piłka jest za rok (a od tego roku za sezon). Co mają poprzednie 2 lata, gdzie w jednym roku Messi był lepszy, do Złotej Piłki w tym sezonie?
Poza tym faworytem będzie ten co zgarnie LM.

konto usunięte

1

@cris2706 To że powinien mieć już jedną ZP? A może 2, ale nad tym nie będę debatować

konto usunięte

1

@cris2706 on nadal nie może tego przeżyć

1

@MesQueUnClub96 Ale nie ma, bo jedna gala została odwołana, a na drugiej złotą piłkę zgarnął Messi :)

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 no i by miał, gdyby nie pandemia koronawirusa. Ale nie dostanie jej teraz, tylko dlatego że odwołali ją w 2020.
Więksi piłkarze od niego nie mają Złotej Piłki.

konto usunięte

0

@Barcanajlepszyteam No nie ma, i co ci z tym teraz zrobię.
@cris2706 a o czym ja mówię?

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 o tym, że po awansie na Mundial, Lewy będzie miał większą szansę na Złotą Piłkę, bo mu się należy.
Tylko jak mu się należy? Za co? Za to, że w 2020 odwołali Złotą Piłką a w 2021 Messi był lepszy? Należeć się mu będzie jak poprowadzi Bayern do LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?