La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

5

Co do Dolezala, za Valverde też nikt z piłkarzy nie chciał odejścia. Dyrekcja sportowa musi wiedzieć co robi. Za Dolezala nie rozwinął się nikt, a najlepsi skakali bardzo słabo. Nie jestem ekspertem trenerskim, no ale nikt nie wmówi mi że wszystko w przygotowaniach było dobrze bo każdy widział jak jest. Najlepsi odejdą za rok maks dwa, czy przy Dolezalu ktoś nowy wejdzie do kadry? Mam wątpliwości

konto usunięte

1

@tbas Ale t dyrekcja właśnie nie wie wie co robi. Największą chorobą Barcy był Bartomeu. W PZN mamy Polo.

0

@Compadre A kto zatrudniał wszystkich poprzedników? Oni? Więc chyba wiedzą co robią

1

@tbas Kubacki się nie rozwinął za dolezala.? Stękała? Wolny? Wąsek

1

@Xxxbarca4ever Kubacki się rozwinął za Horngahera. Pozostała trójka, proszę cię

0

@tbas Kubacki największe sukcesy osiągnął za dolezala, stękała to też odkrycie dolezala

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?