- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1312 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
48 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1312 Culés
1
Czytał ktoś serię Expanse? Mam taki problem, że czytałem pierwsze 3 części i pierwsza była bardzo fajna, druga okej, z trzecia mnie trochę wynudziła. Zastanawiam się czy jest sens kupować kolejne. Od czwartej części akcja jest robi ciekawsza? Czy jeśli trzecia część mnie wynudziła to lepiej już nie będzie? (bez spoilerów poproszę)
A dla zainteresowanych, na światksiązki są pormocje na wszystie ksiażki z tej wersji na ebooka:
https://www.swiatksiazki.pl/bestsellerowy-cykl-expanse-w-supercenie-1092698492.html
1
@eydeem Oglądałem całą serię i każdy jeden sezon jest na bardzo wysokim poziomie. A czy nie popadłeś w pułapkę znudzenia tematem? Mój kolega czytał tę serię i w żadnym wypadku nie zgodziłby się z Tobą. Jest bardzo zadowolony z całej serii i w formie papierowej i na ekranie.
1
@Comentateiro znudzenia tematem raczej nie, bo ogólnie bardzo lubię literature sci-fi, teraz czytam klasyk "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach". Raczej po prostu 3 część mnie zniechęciła, wolne tempo i jeszcze więcej pytań i tajemnic niż odpowiedzi. Też mi to trochę przeszkadza, bo odebrałem to coś w stylu: "chcesz odpowiedzi, rozwiazania zagadki z poprzednich części? to masz tutaj jeszcze więcej pytań, a jak chcesz znac na nie odpowiedzi to kup kolejną książkę".
Sam serial wiem, że jest bardzo dobry, sądząc po opiniach, ale na razie nie dotykam, bo miałem w planach najpierw książki przerobić, no ale tak stanąłem teraz i nie wiem co dalej :D