- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
22
W taki gorąc już mój organizm jest tak przemęczony ze japierdziele. Od rana mi słabo
33 odpowiedzi
Stinger_
6
Złota Piłka 2025/26Czy Leo Messi ma w ogóle na nią szansę?Spotkałem się z różnymi opiniami... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
heniusss
5
Niektórzy to narzekają jak by 26 stopni w nocy było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
3
0 dla Red Bulla a tak się pompowali ludzie
3
@Krzychuu_77 kto się pompował - od początku wydawało się, że Ferrari jest najszybsze, a Red Bull jest drugi. Natomiast wjechała awaryjność.
0
@mekston w wywiadach chociażby opowiadali o swoim niesamowitym tepie wysciowgowym. Zamiast się przyznać że Ferarii zrobiło robote po kwalifikacjach