- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 831 Culés
Gorące dyskusje
Zoker
16
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Safrani
3
Dobra, bo muszę dzisiaj podjąć decyzję i zamówić telefon.Po przewertowaniu internetów wybór... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
NeroTFP1
36
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 831 Culés
1
Brak Benzemy nie oznacza nagle dużo większych szans w tym meczu na korzyść Barcelony. Real na Bernabeu nadal będzie bardzo mocny, niezależnie od tego czy zagra Karim czy tez nie. Xavi bardzo poprawił grę Barcelony, ale Realu nie można lekceważyć, nie lubię przesadnej pewności siebie, niezależnie której ze stron
0
@FCB_dimiC Bądźmy szczerzy. Brak Benzemy ogromnie zwiększa nasze szansę, bo u nich na 9 nie ma żadnego dobrego zamiennika. Poza tym Vini bez karima na boisku wygląda dramatycznie. Oczywiście że nie mówię że wygramy z Realem, ale też nie bądźmy przesadnie skromni
0
@Cobra303, trzeba zachować spokój i pokorę, Real u siebie jest zawsze mocny, zwłaszcza w najważniejszych meczach. Nawet jeśli nie będzie Benzemy to będą inni, również mocni. Jednak Barcelona ma w swoim składzie piłkarzy na odpowiednim poziomie żeby mieć nadzieje na dobry wynik i o tym przede wszystkim będę myśleć przez rozpoczęciem meczu :)
0
@FCB_dimiC Więcej wiary w własny zespół kolego :))
Vamos
0
@Cobra303, a gdzie ja napisałem, ze w nich nie wierze?