- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1394 Culés
Gorące dyskusje
KamQiX
84
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
Kolejni nadają paczki InPostem:https://x.com/tvp_info/status/2068393694672179546
25 odpowiedzi
heniusss
40
Macie czasami tak, że czytacie czyjś post i zaczynacie pisać odpowiedź po czym myślicie “po... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1394 Culés
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5077712448952364&id=100001409786051
Wiem że nie można żyć przeszłością i nie chce namawiać przeciwko Ukrainie, ale bardzo ciekawa wypowiedź
2
@kaamil1910 pamiętać można, wybaczyć i pomoc trzeba.
Uważam że jak już Ukraina będzie po wojnie, powinnismy z nimi na ten temat pogadać. Bandera nie powinien mieć swojego święta. Jest około 100tys powodów by nie byl
0
@endriuuu2 a zatem przypuśćmy: za rok Turcja najeżdża Ruskich, przyjmujemy do siebie 5% ruskiej populacji (czyli pewnie z 7 milionów), tak jak przyjęliśmy 5% ukraińskiej populacji? Jak lubisz tak rozdawać pieniądze „biednym” to przelej 5 stówek, co ja gorszy od nieznanej Tobie Ukraince?
0
@Dankhog Ukraińcy nie bardzo mają gdzie uciekać. Poza tym wielu ich już tu pracuje. Myślę że dużo gorzej niż my w UK się nie zachowują, a są też pracowici. Oczywiście nie wszyscy, ale większość.
Samo nastawienie Ukraińców i kacapów do nas jest inne.
0
@endriuuu2 Otóż nie.
0
@Dankhog no to odpowiedziałeś...:)
0
@endriuuu2 No cóż kolego, moim marzeniem jest pracowanie na siebie i tylko na siebie (pomijając podstawowa administracje, policję, straż pożarna). Nie chce pracować na Ukraińców, obce dzieci, samotne matki i tak dalej i tak dalej. 5 lat temu kupiłem w Olsztynie na kredyt 30 metrowe mieszkanie od developera za 110 tysięcy. Teraz takie mieszkanie kupiłbym za 240 tysięcy. Przecież to jest chore. Nie w 100% ale w dużym stopniu winne tej sytuacji jest rozdawnictwo które jest niesprawiedliwe wobec zwykłych, pracujących na umowie o prace obywateli.