La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1850 Culés

0

kurde może jednak Messi do nas wróci

3

@OsamaDembele kurde oby nie ;)

1

@OsamaDembele To w takim razie musimy się pozbyć Dembele.

0

@Bykunn a dlaczego? juz nie pamiętasz ile nam dał??

0

@Pawel13sz to lepiej niech nie wraca jeszcze

2

@OsamaDembele :D Kurcze jak dużo nam dał Iniesta, Puyol, Valdes, bieżmy ich z powrotem wszystkich

0

@Bykunn ich to nie bo już niepotrzebni

0

@OsamaDembele to zupełnie tak samo jak Messi ;)

0

@Bykunn nie wiesz co piszesz

0

@OsamaDembele nie możesz się z tym pogodzić? Nie moja sprawa. Ale niszczenie znowu drabinki plac i atmosfery jest kretyńskim pomysłem. I po co? Żeby młodzi zaczęli znowu grać tylko do Messiego?

0

@Bykunn nie będę z Tobą dyskutował jak nie znasz filozofii klubu

0

@OsamaDembele filozofia klubu to ściąganie emerytów za ciężkie pieniądze? Jakby Messi szanował filozofię klubu jak to nazywasz, to by nie poszedł za hajsem do PSG ;)

0

@Bykunn przecież on chciał zostać a nie iść

0

@OsamaDembele oczywiście xD

0

@Bykunn w końcu zrozumiałeś

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?