La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2506 Culés

0

Mr champions out w ostatnich meczach z Porto i Atleti 0 goli xD

0

@sintesox A tymczasem mr GOAT w tym czasie roz***ł LM :D A nie czekaj, chyba nie

0

@Bykunn A czemu jak pada temat jednego to trzeba wspominać o drugim? To jest obowiązkowe? Mógłbyś wytłumaczyć mi to? :)

0

@Antimadridista_WR Wiesz co nie jest obowiązkowe oczywiście. Po prostu nie lubię stronniczości ;) Tak samo dziś się ktoś śmiał z kim to Juventus odpada z LM... będąc kibicem Barcy jednocześnie :D Tak samo tutaj ktoś śmieje się z Ronaldo a drugi najlepszy piłkarz ostatnich czasów, zakładam że nam bliższy, ostatnio gra równie słabo

2

@Bykunn Ok, ale to tak samo nie oznacza, że będąc kibicem Barcelony nie wolno się śmiać np. z Juve. Ja się mogę śmiać z City, że straciło punkty z Crystal Palace mimo, że City to inna półka niż my. Jedno nie wyklucza drugiego. Z nas też się śmieją jak przegrywamy i to kibice wszystkich klubów, nawet tych słabszych. Odpadniemy z Galatą to też będzie beka z nas i słusznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?