La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1375 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

2

Witam Was. Chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników jak i ekspertów, którzy mówili że Ukraina ma maks 4 dni, że Rosja tylko udaje taka słaba a po kilku dniach to będzie Putin jadł śniadanie w Kijowie tylko nie chce od razu wszystkiego zniszczyć. Pozdrawiam również tych, którzy Rosji kibicują na tej stronie i boli ich ten opór i duch walki Ukrainy jak mnie real madrid.

1

@Imba19 Witaj, do widzenia

1

@Imba19 witam, żegnam

4

@Imba19 możesz podać jakiś przykład osoby którą opisujesz? ciężko w to uwierzyć.

0

@Imba19 nikt tu stary rosji nie kibicuje , wręcz przeciwnie

2

@Hubsao Ci za Rosja już mają bana i jest ich tu mało ostatnio ale użytkownik @NaFazieHitman nie docenił Ukrainy wiele razy widziałem jego komentarze że Ukraińcy zawyżają liczby zabitych że Rosja udaje słaba że wiele ludzi nie dostrzega tej olbrzymiej siły Rosjan itp. oczywiście on im nie kibicuje mam nadzieję, ale zlekceważył 40 milionowe państwo. Zrobił nawet ankietę i dziwił się jak tyle osób może głosować na zwycięstwo Ukrainy. zachód już wygrał nawet jeśli prędzej czy później uda sie zajac na chwilę Ukrainę.

konto usunięte

1

@Imba19 No ja myślałem ze po 5 dniach bedzie koniec wojny. Natomiast fachowcy w mediach mówili że Rosja nie zaatakuje Ukrainy

0

@Imba19 Putin nie chce zniszczyć on zagłodzi i weźmie w dobrym stanie miasta

0

@Tomo_95 Zobaczymy jak będzie

2

@Imba19 Rosja jest 20 kilometrów od kijowa przestań sie podniecać jakby się wycofali, gdyby nie pomoc z zewnątrz ten kraj już byłby przejęty, a na akniecie było pytanie kto wygrywa na tamten moment, a nie kto już wygrał więc daruj sobie te insynuacje. Ukraina prowadzi propagandę, którą wygrywa, a statystyki nadal są zawyżane. Pisałem to i pisze nadal bo się podniecaliście w 2 dniu ataku, że cyganie ukradli porzucony czołgw, a teraz płaczecie bo ludziom bomby spadają na głowy, wcale już nie jest tak śmiesznie co? Zatem otworzymy szampany jak ruscy się zawiną z podwiniętym ogonem z ukrainy.

0

@Imba19 "Stanowiska, żeby przyjąć Ukrainę do NATO nie ma. NATO nie chce te zamknąć nieba nad Ukrainą.
Ukraina nie ma prawa, aby pchać się w sprawy tego sojuszu - twierdzi prezydent Ukrainy."


"Kiedy dziesiątki tysięcy żołnierzy, których mobilizuje Rosja, podejdzie pod miasto i przyjadą setkami czołgów, to zdobędą Kijów. My to wiemy - mówi Zełenski.

2

@Imba19 wydaje się, że Putin i jego. Armia liczyli na szybkie zdobycie Kijowa atakiem z północy, zmianę władz i zakończenie wojny. Przez to że się to nie udało teraz muszą prowadzić trochę nieprzygotowana wojne. Oczywiście, że kibicuje Ukrainie, ale racjonalnie rzecz biorąc będzie im bardzo trudno się obronić. Taka sytuacja jest na rękę zachodowi, bo Putin uwikłał się w długi i kosztowny konflikt, niestety cena są ludzkie życia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?