- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1339 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
48 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1339 Culés
19
Ludzie co za bzdury tu wypisują to niepojęte.
Słabszy mecz gdzie taktycznie wyglądaliśmy dobrze to od razu jesteśmy na poziomie ekstraklasy i najlepiej już na następny mecz nie wychodzić.
Najlepszym drużynom w Europie zdarzają się takie mecze a wy oczekujecie nie wiadomo czego od drużyny która jest w budowie.
Puknijcie się w czółko.
1
@Roobo Powiedz mi na czym dobrze wyglądał taktycznie ten mecz? Bo zastanawiam się cały czas, o co chodziło nam w szczególności w pierwszym 45 minutach. Gdy atakowaliśmy 2 zawodnikami z czego jeden to skrzydłowy i wrzucał na 4 obrońców Galata
0
@Roobo
No słaby mecz trochę.
Ja ze swej strony wcale nie uważam Barcy za członka polskiej ekstraklasy.
Po prostu uważam, że słabo zagrała dzisiaj.
To nie znaczy, że będzie kupa w przyszłości.
3
@Roobo taktycznie dobrze ? 1000 wrzutek w puste pole karne to dobra taktyka ? Albo wstawienie wreszcie wysokiego napastnika i równoczesne ściągnięcie z boiska tego który tyle razy dośrodkowywał? Właśnie taktycznie to było totalne dno. W taktyce dzisiaj był problem.
0
@Roobo puknąłem i od razu lepiej. Dzięki Ziom!!!
1
@tbas Wszystko co robiliśmy przed ostatnim podaniem było bardzo dobre.
Przegraliśmy przez niedokładność.
Świetnie graliśmy skrzydłami,pressing znowu bez zarzutu. Niestety jak np. Adama cały czas robił karuzele z gościa na prawym skrzydle to potem zagrywał tragiczne piłki.