- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1252 Culés
Gorące dyskusje
Faro
7
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
29 odpowiedzi
Luciano99
65
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
MesQueUnClub_87
26
Dzisiaj wjechał kebab domowy. Mięso mieszane wołowina-kurczak, sos czosnkowy i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1252 Culés
0
Wielkie transfery oprócz zysków sportowych, którymi są oczywiście trofea przynoszą zyski sponsorskie, które zależą głównie od medialności danego zawodnika. Z ciekawości sprawdziłem różnice „popularności” między Haalandem, a Leo Messim. Na Instagramie wyglada to tak:
-Haaland 14,6 mln obserwujących
-Leo Messi 311 mln obserwujących
Na ten moment to jest przepaść O.O
2
@Ricc No ale... czego sie spodziewałeś? xD
0
@Ricc No Messi troszkę więcej lat gra i troszkę więcej osiągnął już
0
@Luciano99 @Striker Nie spodziewałem sie aż takiej wielkiej różnicy..
0
@Ricc Poza tym Haaland gra w jakimś BVB i reprezentacji Norwegii(z całym szacunkiem), a Leo w wielkiej Barcelonie i jednak medialnym PSG oraz Argentynie. Lata gry i 7 ZP też mają znaczenie. Tylko Leo już schodzi ze sceny, a Haaland może pobić nawet rekord CR7.