La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

0

Na mistrza nie ma szans tu się zgadzam, ale 2. miejsce to nie jest wcale czarna magia. Nie mowię że się uda ale logicznie rzecz biorąc wcale nie mamy na to mniejszych szans niż Sevilla, gramy z nimi jeszcze? Bo jeśli tak to już w ogóle dałbym szanse 49/51 dla nich

0

@jakub1906 przecież przy wygranej w El Clasico i wygranej zaległego meczu możemy mieć 9 punktów straty do Realu , czy to coś niewykonalnego? Nie .
Ale i tak majster jak dla mnie nie do ugrania .

0

@ShawnC żadna drużyna w historii nie odrobiła w La Liga 12 pkt straty i zdobyła majstra na 11 kolejek do końca.

To jest kosmos przewaga - to liczę, że i my i biali mamy po 27 kolejek rozegranych - czyli wygraliśmy z Elche i zaległy. Na ten moment to jest -18 pkt i 2 mecze mniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?