La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 980 Culés

0

Od tygodnia boli mnie szczęka, głównie rano a potem przez resztę dnia praktycznie zapominam o tym. Myślicie, że to może być wychodząca ósemka?

2

@rafeVeB możliwe. Ale jak się przedłuży to lepiej to zbadać u specjalisty :-). Miałem tak i trwało to około 2 tygodnie

konto usunięte

2

@rafeVeB myślę, ze to skutki mojego lewego prostego

0

@Elosek Właśnie daję sobie jeszcze tydzień i jak nie przejdzie to czeka mnie wizyta u dentysty. Rozumiem, że u Ciebie przeszło?

3

@Rust_Cohle Pamiętam tylko prawy, musiałeś bić leżącego? :D

1

@rafeVeB może zaciskasz szczękę podczas snu ze stresu

konto usunięte

1

@rafeVeB Glupio wyszlo, ale taki juz mam zwierzecy instynkt

1

@rafeVeB tak zwany ząb mądrości
Z tego co pamiętam nie wiele ponad tydzień bólu

1

@rafeVeB Tak przeszło. Potem zdecydowałem się wszystkie usunąć xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: