La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1596 Culés

3

Ukrainiec, pracuje jako stolarz w mojej okolicy, robił u mnie meble, jego kuzynka uciekała do Niemiec (ma tam kogoś znajomego). Po drodze zatrzymała się na trochę właśnie u tego Ukraińca stolarza. Jego szef i współpracownicy są Polakami,gdy się dowiedzieli to jej trochę pomogli. Spytali jej również, czy to co pokazują w tv / internecie jest prawdą to ona opowiedziała, że tak tylko, że więcej cywilów ginie tak naprawdę niż podają.

1

@Xwowrak też mi się nie chce wierzyć że bloki rozsypane a gdzieś wyczytałem że kilkaset osób oficjalnie. Inne że kilka tys. Wiem że są syreny alarmowe, ale wiemy że schronów aż tyle nie ma, piwnica to też nie jest super bezpieczne miejsce, a i nie każdy reaguje ...
Oby nie pozwolili kacapom już nigdy straszyć. Zrobic skutecznie to co próbowano kiedyś z niemcami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?