La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

5

Ale kompromitacja Putina i jego rzekomo wielkiej, potężnej armii.
Kolos na glinianych nogach.

konto usunięte

0

@Majkel34 dobrze dobrze Ukraina dawać

11

@Majkel34 Gdyby Putin nie prowadził jak to nazywa "wojny wyzwoleńczej", to z Ukrainy by niewiele zostało. On nie ma zamiaru jej niszczyć, bo czym by ten nowy rząd rządził? Stertą kamieni?

2

@Majkel34 przede wszystkim armia lądowa Rosji nie jest tak silna jak w czasach ZSRR

0

@Hosh w tej chwili nie ma wyjścia .. jak nie zniszczy to nie wygra , przegrać nie może bo sami wewnętrznie go wykończą

1

@Hosh Putin bardzo mocno się przeliczył i wszystko wskazuje na to, ze ten upadek zobaczy cały świat. Potężna rosija nie dała rady tak słabej Ukrainie. Co sobie myślą teraz Chiny i USA?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?