- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1336 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
6
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
pt9
8
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
kocuur
10
Zazdroszczę emerytom i rencistom przez najbliższy czas. Oni mogą obejrzeć wszystkie mecze na... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1336 Culés
11
ohoo a już wczoraj się mówiło o 3 wojnie światowej i z niczego nie wolno było zażartować. A tu nic nie będzie. No Rosja wejdzie bez żadnej walki na tereny które chce, Unia i USA pogrożą paluszkiem, Polska nałoży sankcje w postaci braku wysyłki jabłek. No wojna wojna
8
@BART97 dokładnie Rosjanie tam sobie wejdą wezmą co będą chcieli a Zachód będzie straszył jakimiś śmiesznymi sankcjami.Nam kiedyś w historii też Alianci ulotki zrzucali że są z z nami wiemy jak się to dla nas skończyło
2
@BART97 a czym ma zachod straszyc jak Rosja trzyma cala UE gazem za jaja?
0
@BART97 i tak co kilka lat bedą sobie wchodzić na kolejne tereny aż się zatrzymają na granicy rosyjsko niemieckiej...
2
@Bobo25 kilka razy w 21 wieku już to słyszałem
0
@BART97 cierpliwości, jeśli jesteś rocznik 97 to możesz tego doczekać.
2
@Bobo25 nie doczekam za pewne ( i bardzo dobrze ) ale co się pośmieje z panikowania i straszenia to moje
0
@BART97 ja nie panikuje, ja już mam plan, zabieram rodzinke na zachód i sajonara.
0
@Bobo25 jak wszyscy będą uciekać to w końcu i tak do Ciebie dojdą
4
@BART97 Na to też jestem przygotowany, będę uciekać cały czas na zachód aż w końcu okrążę Ziemię i zajdę ruskich od wschodu.
0
@Bobo25 jest to jakiś plan