La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2006 Culés

0

kurde takie przemyślenie mnie naszło, że jak odszedł Messi to my nie mamy żadnej gwiazdy.

0

@OsamaDembele Jak bedziemy grać tak jak wczoraj to nie musimy mieć gwiazd, same się tworzą ;p

1

@OsamaDembele mamy Ciebie :)

1

@OsamaDembele myśle że Pedri jest już gwiazdą po świetnym roku i nagrodzie Golden Boy.

0

@Kondziubarca no wiem, ale np jak będziemy grać z realem to kogo dać na plakat? oni se dadzą benzeme albo winisjusza a my busiego ?

0

@Azi dziękuję przyjacielu za poparcie mojej osobistości :)

0

@Hubsao no może trochę tak

0

@OsamaDembele Dembuś ślicznie piszesz po polsku ;)

e: ale hiszpańskiego też byś się mógł pouczyć!

0

@OsamaDembele Jak nie, spadające powoli gwiazdy czyli Alba, Alves, Pique, Busi, Auba, obecne Pedri, Araujo, Depay, powiedzmy że Dembele, no i wschodzące Gavi, Nico i być może Ferran, Adama, piękną mamy kadrę szefie

0

@Azi po co hiszpańskiego, piłka nożna sama w sobie jest mową i można zrozumieć się bez słów :)

0

@Mario96w od Dembele się zgadzam do końca a te pierwsze to już spadnięte gwiazdy są niestety

0

@OsamaDembele Ale Dembouzie jest Gavi i Pedri

1

@Adi123456789 no wiem Adimuzie , ich trochę zaliczam do gwiazd już

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?