- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
31 odpowiedzi
BISHBASHBOSH
17
Uważam, że to jeden z największych błędów tego klubu. Jeszcze gorszy niż wydanie na Rogue 40... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
MesQueUnClub_87
33
Dzisiaj wjechał kebab domowy. Mięso mieszane wołowina-kurczak, sos czosnkowy i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
1
naprawde dobrze oglądało się ten mecz, zasłużone zwyciestwo Barcy, jednak w zbyt wysokim wymiarze, Valencia zawsze bedzie miala mój szacunek za otwartą grę i walkę do końca z wielkimi, nie to co jakieś Cadiz, Alaves czy inne Getafe
1
@zaiks albo Wy z Psg.
0
@Marcin91fcb i po co te szpilki?
0
@zaiks bo śmiesznie brzmią zarzuty wobec Cadizu, Alaves czy Getafe patrząc na Wasz mecz z Psg, to są drużyny o bardzo ograniczonych budżetach i możliwościach kadrowych i siłą rzeczy muszą tak grać z wielkimi, Wy z kolei macie skład na to by grać otwarta piłkę a tego nie robicie więc w moich oczach wypadacie gorzej od nich, oczywiście jest to tylko moje zdanie i nie musisz się z tym zgadzać.