La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 736 Culés

konto usunięte

0

Jak mamy strzelać, czyli w końcu poprawić to, z czym mamy problem największy, to trzeba coś zmienić. A Xavi uparty nie chce wystawić najskuteczniejszego De Jonga. Mało tego wystawia Adame, który po prawej stronie jedyne co może to wrzucić piłkę. Tylko na kogo ? Ferrana z krzywą głową ? Adama powinien grać na lewej stronie lub powinien grać De Jong na środku ataku.
Auba - De Jong - Traore

4

@Naturopata uparles się na Traore na lewej jak on tam w ogóle nie grał... Do tego nie dysponuje takim świetnym strzałem żeby jego zejście do środka cokolwiek nam dało. Przypomnę tylko że Adama na prawej stronie to w 3 meczach 2 asysty i wywalczony rzut karny. To obala twój mit na temat bezproduktywnego Adamy na prawej stronie

1

@Naturopata
co ty za kocmołuchy piszesz, to co mamy taktykę na wrzutki grac?

zespół się rozwija w grze kombinacyjnej, a bardziej bezpośredniej grze, w pressingu nawet kosztem wyników, które i tak są dobre w lidze 6-4-1 od przybycia Xavi

de jong jest oki ale na końcówki meczów, czy przy pewnych warunkach bo wyczjaniej jest za wolny, ale widać że coś potrafi

patrzac od lewej

adama-auba-ferran
ewentualnie
ferran-auba-adama

ale to już do oceny trenera
tak to powinno wyglądać obecnie bo to najlepszy atak na te chwilę

żeby nie było luuk mnie pozytywnie zaskakuje i zasługuje aby zostać jako rezerwowy, nawet jako taka trzecia 9 w przyszłym roku na 10-20 min. w niektórych meczach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?