- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1472 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
lucca87
2
@Batys W Turcji bylem tydzien temu a drugie letnie wakacje ostatni tydzien sierpnia polskie gory -... » Czytaj dalej
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1472 Culés
6
Najlepsza XI La Liga w historii (według La Lambri) Pozycja:Bramkarz.
Klasyfikacja:
1. Iker Casillas (29 pkt) tutaj zdecydowanie wygrywa Iker Casillas który zdobył 5 razy mistrzostwo Hiszpanii oraz zdobył 3 razy trofeum "Zamora"
2. Victor Valdes i Jan Oblak (po 11 pkt)
Bramkarz Barcelony zdobył 6 razy mistrzostwo Hiszpanii oraz 5 trofeów "Zamora". Natomiast słoweński bramkarz zdobył 2 razy mistrzostwo i dołożył równiez 5 trofeów "Zamora" w barwach Atletico Madryt
3.Santiago Canizares (5pkt) Na tym miejscu znajduje się Santiago Canizares który w barwach Realu Madryt zdobył dwa mistrzostwa Hiszpanii. Natomiast potem przeniósł się do "Nietoperzy" (Valenci)gdzie zdobył kolejne 2 mistrzostwa Primera Division, oraz zdobył 2 razy trofeum "Zamora"
Punktacja:
1 miejsce- 3pkt
2 miejsce- 2pkt
3 miejsce- 1pkt
Liczba głosujących użytkowników: 11
1
@Adi123456789 Zdecydowanie zasłużone pierwsze miejsce Ikera.
2
@Sau_Ron Oznaczać cię przy tej jedenastce La Liga?
3
@Adi123456789 Dla mnie Zubi był na poziomie Valdesa jak nie lepszym. Pamiętamy że nie grał w najlepszej drużynie w historii futbolu.
1
@Adi123456789 możesz oznaczać
1
@Criss18Barca Też cię oznaczać?
PS. Fakt,ale gdyby więcej użytkowników głosowało to może inaczej by to wyglądało.
1
@Adi123456789 jakbyś mógł mnie też
2
@puyol_presidend5 Nie ma sprawy
1
@Adi123456789
Bardzo proszę o oznaczanie mnie.
1
@Adi123456789 mnie też mógłbyś oznaczać
2
@Adi123456789 również proszę o oznaczanie
2
@Adi123456789 @Pawel13sz @fart @Lionel_Messi10 Pany, też mam was oznaczać?
2
@Adi123456789 Oczywiście ;)
2
@Adi123456789 oznaczaj
1
@Adi123456789 Tak oznaczaj wariacie. :)