La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1676 Culés

6

Nie widziałem chyba nigdy jak ktoś został tak schowany do kieszeni jak vini przez hakimiego
Masakra
Ogólnie PSG grało jakby było drużyna co najmniej o polkę lepsza
fajnie się to oglądało
Messi parę fajnych podań ney też parę fajnych zagrań dziureczka asysta liczę że w następnych rundach wrócą do optymalnej dyspozycji
Mbappe w tym sezonie to psychol nie ma za bardzo co się rozpisywać
Natomiast Veratti . .. Po prostu poezja
Że nam się go nie udało wyciągnąć...
Mega przyjmie też się patrzylo na wychodzenie z pressingu przez PSG
Fajny meczyk
Czekanko na rewanz :D

konto usunięte

0

@kryhaa Messi całkowicie niewidoczny oprócz piły do Mbappe. W dodatku zmarnowany karny. Nie przesładzaj rzeczywistości

0

@vanilla_hajs dwie poszły fajne do neya parę dryblingów ze srodka pola też kilka razy dobrze rozszerzył grę
Wiadomo jego dyspozycja dupy nie urywa i ten zmarnowany karny...
Jednak jakieś pozytywy można wykąpać ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?