La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

4

0

@Encore pach nawet nie potrafi ogolić wiedząc że oglada go masa osób

0

@PodkarpackiKibic w NBA to normalne, sam nie wiem czemu

4

@Encore Przyszła gwiazda ligi i nie mogę zrozumieć dlaczego SacTown go puściło a zostawiło tego dziada Foxa? Indiana idelanie trafiła z Halim bo to jest mocny fundament do przebudowy i to na lata. Do tego otrzyma mnóstwo minut. Piękny deal dla Pacers.

1

@fart Fox fake all Star

1

@fart @Encore
Jaka organizacja, taki All star Fox.
Nie wierzę że po tylu latach beki z nich, oni nie potrafili wyciągnąć jakiś wniosków. Już nawet abstarchujac od wyboru Marvina nad Luka w drafcie, każdy wybór w drafcie, trade to kompromitacja. Tym tradem może wejdą z ostatniego miejsca do play-off i tyle, skończy się sweepem w pierwszej rundzie.
Myślałem że po zwolnieniu Waltona, to będzie szło w dobrym kierunku, tymczasem biorą gościa na pozycję Richauna Holmesa (drugiego najlepszego zawodnika w tym sezonie) zawodnika niemal identycznego. No geniusze po prostu.
Plus jedyny to pozbycie się kontraktu Buddyego, ale przed sezonem była za niego lepsza oferta od Lakersów.
Odnośnie Haliburtona, całe szczęście że uciekł z tego szamba, po cichu liczyłem że uda się szostkom go pozyskać za simmonsa ale raczej szukamy zawodnika na już, do Embiida. Jednak obwód Haliburton Maxey wygląda przekozacko

1

@Nolife1899 Dokładnie Hali - Maxey a to dopiero początek i jeśli Pacers dobrze to rozegrają (przy tankują mocno bo na to się zanosi) to już w lato mogą mieć 3 kozackich starterów. A SacTown? organizacja mem 100 lat przebudowy i... idziemy w przebudowę. I tak jak napisałeś pewnie I runda i na rybki zwłaszcza na piekielnie mocnym Zachodzie. ;D
Co do 76 to tak jak już pisałem. Morey ma już w głowie plan na lato: Broda z nową umową + JoJo i Simmons za DAME i mamy BiG 3 Embiid + DAME + Broda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?