La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

0

Znając nasze państwo z kału my wszystkie obostrzenia zniesiemy jako ostatni kraj w Europie pewnie jakoś w 2024

Po 78 fali

4

@Nazio87 I tak zbytnio nie mamy żadnych obostrzeń, jedynie maski w sklepach których sporo osób już nie nosi, największą bolączką u nas jest ciągła kwarantanna której być nie powinno.

0

@Kondziubarca mówię ogólnie o tych paszportach, ograniczeniach e obiektach , dystansach itp

3

@Nazio87 Obecnej władzy na rękę jest ta cała otoczka związana z covidem. Non stop media o tym wałkują, a w tym samym czasie po cichu PIS odstawia tu swoje przekręty.

konto usunięte

2

@Nazio87 Myślę, że max do czerwca zniosą, skoro wszędzie już zaczynają znosić. Grunt to żeby dali święty spokój ze szczepionkami. Tzn. kto chce, to spoko, ale kto nie chce, to może się nie szczepić i jednocześnie nie być traktowany jako obywatel gorszego sortu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?