La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

0

Czy to prawda że życie zaczyna się od 40 w łapie? Jeśli tak to będę żył wiecznie xD.

0

@Kwiatek67 tylko miesnia a nie tłuszczu xd

1

@Hubsao ja nawet jakby liczyć tłuszcz to tyle nie mam.

0

@Kwiatek67 a ile ważysz? :)

1

@Hubsao a ty ile masz , nawet z tłuszczem xd ?

1

@kaamil1910 42-43 przy wadze 77 + leczyłem nowotwór dwa lata

1

@Hubsao Jakoś 80 kg.

1

@Kwiatek67 albo od stówy na klate

1

@Kwiatek67 to dobra waga :)

0

@Hubsao no to Elegancko ;) tzn nie wiem jak wyglądasz ale 42 -43 cm to już ładnie, więcej nie trzeba ;) Ja 45, ale waga 100 kg

0

@kaamil1910 duzy potencjał masz przy takiej wadze

0

@Hubsao Więcej raczej nie będzie;D Ja jestem całe życie w treningu, więc ciało się zmienia delikatnie, oczywiście że mogę jeszcze dużo zmienić, ale ....

1

@Hubsao 186cm,72kg i 34 w łapie XD

0

@Cvzx ale kawał byka :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?