La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

26

Ale my średniaków ściągamy do klubu. Nie oczekujcie później cudów.

6

@tbas jest zimowe okienko a on może pomóc w walce o top4 po odejściu Dembele + to wypożyczenie :) przestancie mruczeć.

0

@Hubsao Wole Dembele do końca jego kontraktu.

0

2

@tbas przecież on już nie zagra taka decyzje podjął zarząd :) więc?

6

@tbas wypadł nam Fati, nie wiadomo co z Dembele to kto ma grać na tych bokach? Kogo jesteś w stanie teraz ściągnac w trakcie sezonu na uzupełnienie kadry, biorąc pod uwagę nasza sytuację finansową? I tak jak kolega napisał to wypożyczenie a przeżywacie tu jakbysmy za niego 50 baniek płacili

0

@Kinginiesta Z Dembele wiadome. Mamy focha i tyle. Pisze, że wole Dembele niż Traore.

1

@Hubsao wchodzimy w kluczową fazę sezonu , więc jeśli ktoś bez problemu chce oddać w takim momencie Adamę to tylko świadczy o nim jaki jest dobry i potrzebny Wolverhamptonowi xd

0

@ShawnC może po prostu chcą kogoś innego w jego miejsce? przykład np Moraty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?