La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

0

Utd na luzie to top 4 zrobi bo jak taki cienki West Ham tam walczy o to top 4 to nwm jak słabo by musieli grac zeby tam sie nie znalezc. Tak samo my w La liga

1

@GeraltzKatalonii Od początku to było wiadome.Z Brunem nie da sie być poza top4

1

@GeraltzKatalonii Jeszcze Totki są. Mają 2 punkty mniej, ale za to 3 mecze mniej.

konto usunięte

0

@GeraltzKatalonii no nie wiem czy na luzie to zrobią, jak od 28 kolejki mają dopiero najtrudniejsze mecze :P

0

@Encore z Brunem :o

0

@LeoMesjasz Totki to ledwą to punkty zdobywają. Jak sie zacznie seria porazek to z niej nie wyjda z taką grą. Na razie farcą

0

@Explode Ten tez miał byc teorytycznie ciezki bo z sąsiadem z tabeli

0

@GeraltzKatalonii Conte ich ogarnie.

0

@GeraltzKatalonii nie doceniasz Kanonierów.
@Encore Bruno mając CRa do żzdnego top4 nie wejdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?