La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

2

Prawda jest taka, że każdy inny rezultat niż porażka, byłby dla nas miłym zaskoczeniem. Gramy w tym meczu słabo, bez pomysłu, bez taktyki, chaos, dezorientacja, tak można opisać dzisiejsze widowisko w naszym wykonaniu. I nie marudźcie, że karny Alby nieprawidłowy, on był jak najbardziej prawidłowy.
Teraz widzicie chyba jaka jest różnica między nami, a np. Realem. To, że w bezpośrednim starciu było mniej więcej po równo, to nie znaczy, że w całokształcie jest tak samo. Przypominam, że dwa razy z nimi przegraliśmy, czy były to wyrównane spotkania, czy nie, to należy wziąć przede wszystkim wyniki końcowe, a te dla nas są negatywne.
Oni potrafili wygrać na luzie z Bilbao i większością drużyn LL, my nie, dlatego nie mówcie mi, że jesteśmy równi ich sile (bo takie głosy się czasem tu pojawiają)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?