La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

2

Dlaczego powinniśmy wygrać Ligę Europy?

Oczywiście zwycięstwo w tych rozgrywkach daje nam udział w Lidze Mistrzów. Przy obecnej sytuacji w lidze hiszpańskiej nie jest pewne czy będziemy w top 4.

Ale teraz bardziej kluczowa kwestia - nawet jak będziemy w top 4 to i tak musimy celować w triumf w Lidze Europy. Zwycięstwo daje nam 1. koszyk w przyszłorocznej Lidze Mistrzów, co nie tylko powinno ułatwić nam wyjście z grupy, ale też jej zwycięstwo, co zwiększa szanse na wylosowanie słabszego rywala w 1/8, a w konsekwencji większe szanse na 1/4 LM.

Bardzo zagmatwane, ale wystarczy sprawdzić dwie ostatnie edycje LM; w 20/21 byliśmy losowani z 2. koszyka i przegraliśmy grupę z Juve, a następnie odpadliśmy z PSG. W 21/22 trafiliśmy na Bayern i oczywiście również przegraliśmy. Nawet gdyby udało nam się wyjść wtedy z grupy z 2. miejsca to jest spora szansa, że trafilibyśmy na zespół pokroju City, LFC i byłoby po ptokach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?