La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

konto usunięte

7

Jak się spojrzy na głosy Fifa the Best to ogólnie każdy tam głosuje na swoich. Z top klubów najlepiej zagłosował Kane (1. Lewy 2. Messi 3. Kante), ale to chyba bardziej wynika z faktu, że nie miał kolegów wśród nominowanych

1

@The_Man Dlatego piłkarze nie powinni głosować.

konto usunięte

2

@Barcanajlepszyteam Prawdę mówiąc to każde głosowanie jest bezsensu

1

@The_Man właśnie o to chodzi, że grupa która jest bliżej z tymi nominowanymi to często umieszcza swoich, ale też z uwagi na to, że jest tyle głosów te kilka pojedynczych nie ma większego znaczenia. Dodatkowo to też najczęściej się neutralizuje (np. w przypadku ZP dziennikarz z Polski głosuje na Lewego, dziennikarz z Argentyny na Leo)

konto usunięte

0

@mekston Może i nie ma znaczenia, ale w przypadku gdy są jacyś nominowani to jest mniej widoczne. Na początku roku piłkarze mieli wybrać 11 roku gdzie nie było ograniczonej grupy piłkarzy i przez to np. znalazł się tam Frankie de Jong czy Dani Alves…

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?