La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

3

Jak dla mnie bardzo dobrze, że wygrał Robert Lewandowski. Rok 2021 pod względem strzeleckim i regularności był Roberta, rekord Gerda Mullera pobity a także 69 goli w roku - tylko Messi i Ronaldo dobijali do takiej liczby w XXI wieku. Natomiast Leo Messi wygrał Copa America, swoje pierwsze trofeum międzynarodowe a także był najlepszym piłkarzem, najlepszym strzelcem oraz najlepszym asystentem tego turnieju. Nagrody najlepszego piłkarza roku rozgrywała się między tymi dwoma piłkarzami. Złota Piłka dla Messiego a FIFA The Best dla Lewandowskiego jest dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem.

5

@KSSniper FTB nie jest za 2021 rok, tylko za okres październik 2020-sierpnień 2021.

2

@KSSniper A ty nadal wierzysz że nagroda była tylko za 2021?

0

@Rewolucja123 Fakt, nie chciało mi się już tego rozpisywać. Mimo iż były takie kryteria to mało kto tak naprawdę brał to pod uwagę i głosował według własnego uznania, a wielu na pewno miało w głowie jesień w wykonaniu Lewandowskiego.
@Adi123456789 FIFA The Best jak napisał @Rewolucja123 10.2020-08.2021, więc nie tylko za 2021, a Lewandowski miał też bardzo dobra formę w tym okresie.

3

@KSSniper Za bramki to jest nagroda Złotego Buta. Messi to coś więcej niż bramki, kreuje, podaje i strzela innymi słowy nakręca grę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: