La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

0

- zapewnić 2-4 miejsce gwarantujące LM w następnym sezonie

- wygrać puchar króla w tym sezonie
- wygrać ligę europy w tym sezonie (fajnie by było, ale będzie to ciężkie, wierzę w Xaviego+dodatkowe pieniążki )

- mieć wszystkich bądź większość zdrowych zawodników aby budować solidne schematy z la masia na czele do końca sezonu .

- dwa dobre zakupy w letnim oknie transferowym

-dobre sprzedaże i pozbycie się wiekoszci szrotu w lecie

I teraz kontrowersyjnie z mojej strony... Powrót Leo na Camp Nou w roli Jokera. Mi się wydaje że Leo miałby mega motywację by rozwijać przyszłościowy projekt Xaviego troszkę z boku.

A wy jakie macie oczekiwania na ten i następny sezon?


0

@Rossalivan a ja wypatruje szansy właśnie w PK jako trofeum dla Xaviego i chłopaków. LE będzie pieruńsko ciężko ale nie jesteśmy bez szans. Ten sezon nie musi być taki tragiczny jakby mogło się wydawać +optymizm patrząc na młodych no i Lapcio + Alemany. Będzie dobrze.

0

@Rossalivan też jest taka opcja :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?