La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1479 Culés

2

Tak zwyczajnie chciałem Was przeprosić! Jak ja się jarałem tym Dembele po podpisaniu! Wierzyłem, że jego postępowanie względem Dortmundu wynika tylko i wyłącznie z prawdziwej miłości do Barcelony! Cierpliwie czekałem i dopingowałem chłopakowi jak najszybszego powrotu po kontuzji! Wręcz eksplodowałem po każdym jego dobrym zagraniu i golem podczas meczu! Czułem niepokój po każdym złapaniu się za mięsień, a po zdiagnozowanej kontuzji, czułem się conajmniej jakby ktoś z mojej najbliższej rodziny zachorował. Najgorsze jest to... że ja wciąż nie wierze, że można być aż tak pozbawionym rozumu i to nie jest do końca Ousmane'a wina... Coś mi tu za bardzo śmierdzi w tym wszystkim.

0

@Gaucho a wcześniej z miłości do dortmundu dymał rennes? ;x

3

@Transu96 tego dowiedziałem się po fakcie. Ty pewnie też, a teraz kozaczysz ;)

1

@Gaucho chyba wiekszosc sie jarala wiec rozgrzeszony ;) sam pamietam ze w czasach BvB ogladalem jakis mecz reprezentacji Francji i napisalem „to będzie przyszły skrzydłowy Barcy”.
Teraz tego zaluje, szkoda, ze finalnie nie wymienili go na Neymara w tej pamiętnej sadze…

0

@Gaucho ja też wierzyłem że uda mu się idealnie zalepic dziurę po neyu
Jedyny nasz transfer za ponad 100 mln którym się jaralem i byłem pewien że wypali
Wyszło jak wyszło xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?